חלופות לויאגרה טבעית

 

בעוד שניתן לייצר ויאגרה טבעית עם תרופות סינתטיות, חלק מהתרכובות הטבעיות פועלות באותה מידה. רימון, למשל, מכיל פלבנואידים המעכבים UDP-glucuronosyltransferases ומפריעים לחילוף החומרים של טסטוסטרון. אכילת שלוש עד ארבע כוסות אבטיח ביום יכולה לעזור לגברים להתאים את תכולת הציטרולין של ויאגרה. את קציצות הרימון ניתן להסיר באמצעות מים קרירים ולערבב בבלנדר כ-15-20 שניות. ניתן להשתמש במרית גומי כדי ללחוץ אותם החוצה.

ישנם פירות וירקות אחרים שמתנהגים כמו ויאגרה ללא תופעות הלוואי. למשל, באבטיח יש רמות גבוהות של ציטרולין, המסייע ביצירת זקפה חזקה יותר והוא גם נוגד חמצון רב עוצמה. יתר על כן, ארגינין משחרר תחמוצת החנקן, אשר ממלא תפקיד חשוב בחיי המין. זה גם מגביר את התחושות ומוביל לזקפה חזקה יותר. אלטרנטיבה טבעית נוספת של ויאגרה היא גינקו בילובה. הוא נגזר מעץ שמקורו בסין.

זעפרן, מרכיב טבעי נוסף של ויאגרה, ניתן ליטול דרך הפה. לזעפרן השפעות חיוביות על תפקודי זיקפה. באופן מעניין, ייתכן שזעפרן עשוי לשפר את תפקוד הזקפה כאשר הוא נלקח עם תרופות נוגדות דיכאון. עם זאת, חשוב לציין שיש לטחון זעפרן לאבקה ולא לאכול בשלמותו. אחרת, יש לו טעם מר, אז היזהרו לא להשתמש בו כתרופה יומיומית.

החומר הפעיל בעשב עז חרמן נקרא איקריין. נוגד חמצון זה גם מעכב PDE5, אנזים קריטי המשפר את זרימת הדם לתוך הפין. Icariin גם משפר תחמוצת החנקן, אשר משפר את זרימת הדם. זה מגביר את ההשפעה של סיאליס ותרופות מרשם אחרות. זה משפר את כוח הזקפה. והחלק הכי טוב? זה זמין ללא מרשם!

אלטרנטיבה טבעית נוספת של ויאגרה, עשב עז מיובל, הוא עשב שנמצא בתרופה צמחית סינית הנקראת עשב עז מיובל. השפעותיו על הפרעות זיקפה דומות לאלו של ויאגרה וללא תופעות לוואי. נטורל ויאגרה

 ההבדל היחיד הוא שתרופות הצמחים אינן תחליף לויאגרה. במקום זאת, מדובר בטיפול טבעי. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לבחור תוסף  טבעי ולנסות אותו.

חלופות ויאגרה טבעיות אחרות כוללות תה ירוק, מיץ רימונים ותוספי ויטמינים. פרי אחד שעובד כמו ויאגרה הוא אבטיח, המכיל ציטרולינג וארגינין. שני מרכיבים אלה פועלים על ידי הרחבת כלי הדם ושיפור כוח הזקפה. ומכיוון שהם זולים, גברים רבים יכולים להשתמש בויאגרה טבעית ללא מרשם. החלק הכי טוב? אין תופעות לוואי. והחלק הכי טוב הוא שאתה לא צריך לשלם אגורה אחת על בקבוק ויאגרה טבעית!

ג’ינסנג הוא עשב עתיק ששימש כבר זמן רב למטרות רפואיות. התמצית שלו, ג’ינסנג אסייתי, הוכחה כיאגרה טבעית לגברים, ומהווה גם אלטרנטיבה מצוינת לויאגרה של פייזר. הג’ינסנוזידים שלו פועלים ברמה התאית לטיפול בבעיות זיקפה, בעוד שסילדנפיל פועל ברמה התאית. ניתן ליטול אותו בצורת תה כתה, או כתוספת.